Правила користування сайтом

Шкільний сайт Миколаївської гімназії Повчанської сільської ради Дубенського району Рівненської області має сучасні можливості для колективної роботи в  мережі Інтернет адміністрації школи, вчителів, учнів та їх батьків. На цій сторінці описані умови, які регулюють використання матеріалів сайту «Миколаївська гімназія».


1. Загальні умови

1.1. Якщо Ви вирішили користуватися Сайтом, Ви даєте згоду на дотримання всіх умов, викладених у цих Правилах користування сайтом (далі — «Правила»). Ці Правила є юридично обов’язковою угодою між користувачем і Компанією, предметом якої є надання користувачеві послуг з використання Сайту і його сервісів.

1.2. Ми можемо у будь-який час змінювати умови, викладені в цих Правилах, і такі зміни набирають чинності негайно після їх оприлюднення на Сайті.

1.3. Ви зобов’язані ознайомлюватися з цими Правилами перед кожним користуванням Сайтом. Якщо Ви продовжуєте користуватися Сайтом після оприлюднення змінених Правил, це означає Вашу згоду на дотримання Правил з усіма його змінами.

1.4. Якщо будь-які умови цих Правил або зміни до них неприйнятні для Вас, Ви можете не розпочинати користування Сайтом.


2. Контент Сайту

2.1. Матеріали, опубліковані на Сайті, призначені для особистого некомерційного використання. Всі матеріали, опубліковані на Сайті: новини, фотографії але не, зображення, ілюстрації, аудіо-та відео кліпи (далі — «матеріали» або «контент») захищені авторським правом і знаходяться у володінні або під контролем Компанії або сторони, яка є постачальником контенту. Ви повинні дотримуватися всіх додаткових повідомлень про авторські права, інформації або обмежень, що містяться на будь-якій сторінці.

2.2. Зміст Сайту захищений авторським правом відповідно до законодавства України та міжнародного авторського права. Ви не маєте права змінювати, публікувати, передавати, брати участь у передачі або продажу, створювати нові твори, поширювати, виконувати, або яким-небудь чином використовувати зміст Сайту (включаючи програмне забезпечення) в цілому або частково.

2.3. Ви можете завантажити або скопіювати вміст Сайту, інші компоненти та елементи, що відображаються на Сайті, тільки для особистого використання, за умови дотримання всіх авторських прав та інших повідомлень, що містяться в ньому. Копіювання чи зберігання будь-якого контенту для відмінних від особистого використання суворо забороняється без попередньої письмової згоди Компанії.

2.4. Інтернет-виданням, мобільним додаткам дозволяється безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на Сайті, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу.


3. Заяви та гарантії

3.1. Інформація, опублікована на сайті не є офіційною юридичною консультацією та не може використовуватись в якості такої. Розміщені матеріали є актуальними лише на час їх опублікування. В подальшому при зміні законодавства або відповідної практики вони не підлягають редагуванню та залишаються без змін. Для отримання офіційних консультацій відповідно до актуального законодавства та практики необхідно звернутись безпосередньо до Компанії. Компанія не гарантує і не підтверджує точності або надійності будь-яких порад, думок, заяв чи іншої розповсюдження інформації. Ви визнаєте та усвідомлюєте, що покладання на такі думки, поради, заяви, меморандуми або іншу інформацію здійснюється Вами на власний страх і ризик. Матеріали Сайту поширюються «як є», без будь-яких гарантій, включаючи гарантії на право власності або придатності для конкретних цілей. Цим Ви визнаєте, що користуєтеся Сайтом на свій страх і ризик.


4. Ліцензії та програмне забезпечення

4.1. Ви не маєте ніяких прав на пропрієтарне програмне забезпечення та супровідну документацію, або на будь-які поліпшення або зміни до них («програмне забезпечення»), якщо у Вас не має доступу до Сайту. Ви не можете субліцензувати, поступатися або передавати будь-які ліцензії, надані Компанією, і будь-яка спроба такого субліцензування, привласнення або передачі вважається недійсною та протиправною. Ви можете зробити одну копію такого програмного забезпечення для архівних цілей. Ви не можете копіювати, поширювати, змінювати, переробляти, або створювати похідні роботи від програмного забезпечення.5. Різне

5.1. Ці Правила застосовуються відповідно до законодавства України. Будь-які спори щодо реалізації цих Правил будуть вирішуватися відповідним судом, в порядку, визначеному чинними законодавством України. 

5.2. Ви погоджуєтесь негайно повідомляти про будь-які порушення авторських прав щодо матеріалів Сайту.

5.3. Матеріали можуть містити посилання, пов’язані з іншими Інтернет-сайтами, ресурсами та рекламодавцями. Так як Ми не несемо відповідальності за доступність цих зовнішніх ресурсів або їх зміст, Ви повинні направляти будь-яке занепокоєння щодо будь-якого зовнішнього посилання адміністратору такого веб-сайту.