#Захищай, підтримуй, допомагай: разом проти булінгу!

З метою забезпечення прав, свобод та інтересів молоді, формування у здобувачів освіти здатності протистояти булінгу, навичок ненасильницької поведінки, побудови конструктивного діалогу, створення особистої мирної стратегії поведінки в конфлікті, запобігання насильству в учнівському середовищі з 16 по 20 вересня у Миколаївській гімназії проходив Тиждень протидії булінгу у рамках якого було проведено ряд просвітницько-профілактичних заходів:

-година спілкування «Поважай себе та інших людей»;

- заняття з елементами тренінгу "Захищай, підтримуй, допомагай: разом проти булінгу!";

- профілактична бесіда за участю інспектора ювенальної превенції сектору взаємодії з громадами відділу поліції#2 Дубенського РВП ГУНП в Рівненській області старшого лейтенанта Олександра Гладуна та поліцейського офіцера Повчанської громади Романа Марковича "Профілактика булінгу в учнівському середовищі";

- рухливі перерви "Вчимося жити у дружбі".

Пам'ятаймо, що кожна наша дія має значення, і навіть невеличкий крок у бік добра може зупинити агресію.