Всеукраїнський урок доброти

5-6 жовтня 2020 року здобувачі освіти 1-4 та 5-9 класів долучились до традиційного Всеукраїнського уроку доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин». Що таке відповідальне ставлення до тварин? Як привити любов до чотирилапих? Як навчитися спілкуватися з ними, аби стати їм друзями? На ці та інші питання діти отримали відповіді на «уроках доброти», розбираючи різні ситуації, аналізуючи хороші та прикрі історії. Відповідно до вікових категорій здобувачів освіти проведено 8 уроків доброти. Заняття були проведені у ігровій формі, на деякі діти принесли на урок своїх улюбленців, вчилися навіть надавати першу медичну допомогу,як от, перемотати поранену лапку. Шкільний психолог Ковальчук Ю.В. запропонувала документальний фільм, де здобувачі освіти мали можливість ознайомитися з особливостями догляду за тваринами, «вислухали» прохання наших менших братів, ознайомилися з правилами поведінки з безпритульними тваринами.