УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Шановні батьки!

У зв'язку із збільшенням кількості негативних проявів поведінки, які діти наслідують у соціальних мережах, що призводить до загрози життю школярів, просимо Вас звернути увагу, які соціальні мережі відвідують Ваші діти, які матеріали та відео переглядають. Пояснюйте, будь ласка, дітям, що "розваги" онлайн несуть небезпечні, а часом - незворотні наслідки. Такі соціальні мережі як Tik-Tok, Likee не завжди містять корисну інформацію, а викликають роздратованість, тривожність, залежність. Оскільки діти не завжди розуміють наслідки своїх дій, то можуть вважати розвагою те, що є загрозою для їх здоров'я, а, інколи, і життя.

Велике прохання переглянути сторінки та чати Ваших дітей (Facbook, Instagram, Viber, Tik-Tok, Likee), відслідкувати чи є підписки на небезпечні "групи смерті":

- синій кит;

- море китів;

- мертві душі;

- тихий Дон;

- я у грі;

- червона сова,

- F 57;

- F f 33;

- море дельфінів;

- біжи або помри;

- 150 зірок;

- вогняна фея;

- розбуди мене о 4:20;

- d 28;

- момо;

- челендж "Прийми 40 таблеток подивись що буде".

Приділяйте УВАГУ, ЧАС своїм дітям! Робота, проблеми - це наші будні, а діти - це наше життя!