Участь у новорічно-різдвяній виставці "Новорічна композиція"

З метою виконання плану проведення обласних масових заходів у гімназії проведена виставка робіт «Новорічна композиція» та конкурс «Український сувенір». На загальношкільний конкурс роботи подало 9 учасників: 6 робіт – І вікова категорія(1-5 класи); 3 роботи - ІІ вікова категорія (6-9 класи).

Діти показали хороші вміння та навички з виготовлення сюжетних композицій, стилізованої ялинки, новорічного вінка та подарунка. Найактивнішими учасниками конкурсу були учні 1-5 класів(І вікова категорія): Тимощук Маргарита, учениця 2 класу; Окуневська Христина,учениця 2 класу; Прокопчук Анастасія, учениця 3 класу, Коханевич Анна, учениця 1 класу.

ІІ вікова категорія: Ясеновська Ілона, Бриська Наталія,учениці 7 класу та Яцик Анна,учениця 9 класу – учасники гуртка « Декоративно-ужиткове мистецтво».

Переможцями відбіркового етапу конкурсу від громади вийшли:

1.Тимощук Маргарита (номінація «Стилізована ялинка»),

2.Окуневська Христина (номінація « Сюжетна композиція»,

3.Коханевич Анна (номінація « Новорічний букет»),

4. Прокопчук Анастасія (номінація « Новорічний подарунок»).