Тиждень музики та мистецтва

Відповідно до наказу від 03.09.2021 «Про проведення предметних тижнів у 2021–2022 н.р.» з 24 по 28 січня 2022 року пройшов   тиждень музики та мистецтва.

Упродовж тижня у закладі проведено:

1.     Загальношкільна лінійка «Відкриття Тижня музики та  мистецтва»

2.     Конкурс малюнків «Я люблю музику!» Перегляд музичної казки  «Музичні інструменти» 1-3 класи.

3.     Музична гра «Паперовий оркестр»  5 клас.

4.     Ритмічні вправи, ляльковий театр. Музичні загадки.

5.     Музична вікторина «Вгадай музичний інструмент».

6.     Веселі музичні руханки на перервах для учнів 1-3 та 5-7 класів.

7.     Виступ  гуртківців « Шумовий оркестр».

8.     Форум музичних новинок, музично-дидактичні ігри.

9.     Розв’язування кросвордів, ребусів загадків на музичну тематику.

10.   Підсумкова загальношкільна  лінійка. Нагородження  найактивніших учасників.

Розпочався тиждень загальною шкільною лінійкою, де всі здобувачі освіти заспівали гімн України та отримали завдання на тиждень.

Конкурс малюнків «Я люблю музику!» проходив упродовж всього тижня. У ньому прийняли участь  учні початкових класів. Кращими роботами визнано малюнки Прокопчук Анастасії, учениці 3 класу та Тимощук Маргарити, учениці 2 класу.

26 січня проходила музична вікторина «Вгадай музичний інструмент» серед учнів 1-7 класів. Здобувачі освіти відгадували казкових героїв з мультфільмів, кінофільмів, музичні інструменти, композиторів, співали пісні, розгадували загадки та ребуси про музику. Після підведення підсумків визначено переможців вікторини, ними стали учні 5 класу.

Метою усіх заходів із музики та мистецтва було формування ціннісного ставлення до мистецтва, виховання любові до музичного та образотворчого мистецтва, надбань світової класики, розвиток естетичних смаків, творчих якостей, формування звичок правильного співу, закріплення знань музичних термінів, різних стилів музики, особливостей музики різних народів світу.