Тиждень математики

Відповідно до наказу від 03.09.2021 «Про проведення предметних тижнів у 2021–2022 н.р.» ,  з метою сприяння інтелектуального розвитку учнів, розвитку розумової діяльності та виховання любові до математики з 07 по 11 лютого 2022 року пройшов  Тиждень математики.

Учителем математики Тимощуком В.І. були сплановані заходи предметного тижня, підготовлені цікаві різноманітні завдання, які враховували вікові особливості та рівень підготовки учнів. Під час проведення заходів використовувалися різні форми і методи роботи.

Під час проведення тижня були проведені наступні заходи:

07 лютого - Відкриття тижня математики, жеребкування на вибір форми математичної газети «Витягни геометричне тіло» (5-9 класи)

08 лютого - Вікторина «Розумники та розумниці»  (7 клас).

09 лютого – Гра «Найрозумніший» (5 клас) за звання "Найсильніший знавець математики" боролися 7 п’ятикласників. Третє місце розділили Кірись Владислав, Вальчук Уляна та Бриська Дарина, друге місце посіла Дуб Ангеліна, а перше місце виборов Мисюк Андрій.

10 лютого – Конкурс математичної стінгазети (1-9 клас).

11 лютого – Математичний  турнір «Хто зверху? (8-9 клас). Перемогу тримала команда - 9 класу.