Проведення тижня права

Проведення тижня права є дієвою формою організації навчання, виховання, поглиблення знань учнів, сприяє їх розвитку та розширенню світогляду. Здобувачі освіти мали змогу обговорити такі питання: які їх турбують проблеми, яку роль відіграють закони в житті їх сімей, для чого ми повинні знати закони. Діти ділились своїми думками, брали активну участь у проведенні години грамотності. Кращими правознавцями визнано здобувачів освіти 9 класу. Велику зацікавленість виявили здобувачі освіти під час проведення правового букварика «Наші права – щасливе дитинство».

У ході проведення Всеукраїнського тижня права використовувались різні форми і методи роботи з правового виховання, які дають можливість класним керівникам, педколективу створити сприятливий психологічний клімат у закладі під час освітнього процесу.