«ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКІЛЬНА ЛІГА»

Учні Миколаївської гімназії долучились до наймасштабніших учнівських змагань в Україні – «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», а саме, зі спортивного орієнтування. Змагання проводяться з ініціативи Президента України Володимира Зеленського.

І етап змагань відбувся в гімназії у грудні-січні 2023-2024 н.р. У змаганнях взяли участь 24 школярі (5-7 класи).

Під час зимових канікул діти разом із учителем гімназії з фізичної культури Валерієм Адамчуком провели тренування з підготовки до ІІ етапу змагань із спортивного орієнтування.

Під час тренування учасники змагань вивчали спортивну тренувальну карту шкільного подвір’я та прилеглої території, удосконалювали навики користування компасом, рухаючись за заданим азимутом.

Працюючи у групах, діти вчилися прокладати маршрут між контрольними пунктами за заданою легендою.

Підготовка до змагань під час канікул – це мотивація та прагнення до успіху!