Перемога в обласному конкурсі патріотичної пісні «Поліська Січ» у номінації «Солісти»

Скарбничка перемог Миколаївської гімназії у 2023-2024 навчальному році поповнилася ще однією перемогою: Шевчук Ангеліна, учениця 5 класу, зайняла І місце в обласному конкурсі патріотичної пісні «Поліська Січ» у номінації «Солісти» (молодша вікова категорія) та нагороджена Дипломом навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області.

Вітаємо Ангеліну та її музичного керівника Мар’яну Шевчук! Нехай ваш талант продовжує розквітати, а ваші ідеї несуть красу та надихають світ.Бажаємо вам подальших творчих досягнень та незабутніх моментів у світі мистецтва!