Підсумки Тижня музики та мистецтва

Відповідно до наказу від 05.09.2022    №38  «Про проведення предметних тижнів» з 23 по 27 січня 2023 року в закладі проходив Тиждень музики та мистецтва. Метою Тижня було виявлення природних задатків здобувачів освіти, обдарувань дітей, стимулювання творчої діяльності учнів.

Предметний тиждень проходив під керівництвом вчителя музичного мистецтва Шевчук Мар′яни Миколаївни.

Упродовж Тижня відбулися такі заходи:

-гра «MusikFest» між здобувачами освіти 6 – 8 класів;

-створення колажу «Мистецтво – це…» здобувачами освіти 6 класу;

-перегляд учнями музичного мультфільму «Лис і дрізд» (2 - 4 класи);

-музичний батл «Знавці українських пісень»;

-виставка малюнків «Ми так бачимо музику».

В рамках предметного тижня діти провели заочну мандрівку картинними галереями «Мистецтво Марії Примаченко» та «Творчість Катерини Білокур».

Активність та творчість виявили здобувачі освіти 3 – 4 та 6 – 8 класів. Найкращими знавцями українських народних пісень є учні 6 – 9 класів.

Упродовж тижня тривала виставка малюнків з образотворчого мистецтва.

Роботи дітей вражали майстерністю та неповторністю. Малюнки в основному були на патріотичну тематику.

На загальношкільній лінійці було проведено підсумки проведеного Тижня, оголошено результати та нагороджено переможців гри « MusikFest».