Підсумки тижня книги

з 28 вересня по 02 жовтня 2020 року у гімназії проведено Тиждень книги.

Розпочався тиждень книги днем відкритих дверей у бібліотеці «Бібліотека - скарбниця знань і джерело творчого натхнення»

Діти 1-5 класів провели зустріч з бібліотекарем, яка розповіла про популяризацію книг, про значення друкованого слова у дитинстві, привернула увагу до проблем дитячого читання.

Діти 5-6 класів створили «Квітку бажань «Хочу бачити в бібліотеці…»» .

Зі здобувачами освіти 1-4 класів класними керівниками проведено практичне заняття «Зроби закладку власними руками».

Подворна М.В., бібліотекар публічно-шкільної бібліотеки, провела книжковий лабіринт «Бібліоквест».

Активну участь у проведені взяли здобувачі освіти 8 класу.

Цікавим і змістовним було створення леп буку «У світі книжок» здобувачами освіти 4-5 класів.

Всі заходи пройшли цікаво. Діти пересвідчилися, що поряд з людиною все життя крокує книга. І від умілого ставлення особистості до книги, до читання залежить формування навичок успішної адаптації в сучасному суспільстві.