Міжнародний конкурс еколого-валеологічної спрямованості на тему «Квітка буття»

Підведено підсумки обласного етапу Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості на тему «Квітка буття», метою якого є поповнення знань дітей про рослинний та тваринний світ, формування основ екологічної культури та мислення, розвитку спостережливості, образної пам’яті, уваги, кмітливості, виховання любові до природи, бережливого ставлення до навколишнього середовища.

Вітаємо переможців у номінаціях:

"Один день з життя природи''- відео-блог.

ІІІ МІСЦЕ - учнівський колектив 1 класу Миколаївської гімназії Повчанської сільської ради (керівник Наталія ПРОКОПЧУК) «Природні об’єкти «Квітка буття» очима дітей» - ручні вироби: прикраси або аксесуари.

ІІІ МІСЦЕ – Злата ПОЛІЩУК, учениця 4 класу (керівник Марія КАКАЙ).

«Екологічна сумка з мотивами природних об’єктів – Квітки буття»

ІІІ МІСЦЕ – Христина ОКУНЕВСЬКА, учениця 4 класу (керівник Марія КАКАЙ).

Пишаємося нашими талановитими ліцеїстами та дякуємо керівникам за гідну підготовку і представлення робіт на обласному етапі Міжнародного конкурсу.